KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17409064

nr 1740 9064

Axel Fridell

(1894-1935), Sverige

Etsning, Signerad. Bildmått: 18X24CM, yttermått inklusive ram: 36x42cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:18:21

Axel Fridell

Läs mer om Axel Fridell